biuro@wakacjeok.pl  |   600 778 446 i 507 118 142  |   Skype: wakacjeok  |   GG: 13853788
Wakacje OK

Poza wyjazdami do najróżniejszych miast Polski, biuro podróży WakacjeOK specjalizuje się w organizacji szytych na miarę zagranicznych wycieczek szkolnych. Są to jedno oraz kilkudniowe wyprawy przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych i licealnych, których programy można dopasować do wieku oraz potrzeb edukacyjnych uczestników. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim wyjazdy klasowe do atrakcyjnego pod względem turystycznym Berlina, a także do cudownej i tajemniczej Pragi.

Programy organizowanych przez nas wypraw są tworzone w ten sposób, aby zapewnić uczniom nie tylko możliwość zobaczenia najciekawszych zabytków, ale także, by zagwarantować im wiele innych inspirujących zajęć i możliwości spędzania wolnego czasu. Dlatego poza zwiedzaniem Katedry Berlińskiej, Bramy Brandenburskiej czy pozostałości muru berlińskiego, proponujemy odwiedzenie największego tropikalnego parku rozrywki w Europie – Tropical Islands czy zwiedzenie geologicznej ciekawostki Czech, czyli Skalnego Miasta w Adrspach.

Jakie atrakcje czekają na uczestników wyjazdów za granicę?

Organizowane przez nasze biuro podróży zagraniczne wycieczki szkolne to pełne atrakcji wyjazdy, które pozwalają poznać najciekawsze miejsca na terenie stolicy Niemiec czy Czech. Ich programy bazują nie tylko na zwiedzaniu zabytków takich jak Kolumna Zwycięstwa, Hradczany, most Karola czy kościół św. Jerzego, ale także na spędzeniu czasu wolnego na wielu innych rozrywkach. Co więcej, wyprawę można połączyć np. z wizytą w Poczdamie, w którym warto zobaczyć zespół parkowo-pałacowy Sanssouci, czy we Wrocławiu, w którym na uczniów czekać będzie ogród zoologiczny ze słynnym Afrykarium, Ostrów Tumski i kamieniczki Jaś i Małgosia. W programie wyjazdu może też znaleźć się zwiedzanie Kaplicy Czaszek w Kudowie Zdrój, Muzeum Papiernictwa w Dusznikach oraz Laboratorium Frankensteina w Ząbkowicach Śląskich.

Ceny proponowanych przez nasze biuro podróży wyjazdów uwzględniają transport z Poznania, noclegi i wyżywienie zgodnie z programem, bilety wstępu, opiekę dedykowanego pilota/przewodnika oraz ubezpieczenie NNW Signal Iduna 10 000 PLN.