biuro@wakacjeok.pl  |   600 778 446 i 507 118 142  |   Skype: wakacjeok  |   GG: 13853788
Wakacje OK

Poza wyjazdami do Krakowa oraz Warszawy, dużą popularnością cieszą się wycieczki szkolne do Zakopanego. Tego rodzaju wyprawy są idealne zarówno dla starszych, jak i młodszych uczniów, gdyż poza tym, że dają możliwość poznania najciekawszych zakopiańskich zabytków, stwarzają również niepowtarzalną szansę obcowania z tatrzańską przyrodą.

Organizowane przez nasze biuro podróży wycieczki klasowe do „zimowej stolicy Tatr” to propozycje wyjazdów jedno oraz kilkudniowych, których program można dostosować do indywidualnych potrzeb edukacyjnych uczestników. W ramach przygotowywanych przez nas wypraw proponujemy między innymi zwiedzenie Muzeum Tatrzańskiego, zobaczenie Wielkiej Krokwi oraz przespacerowanie się po cmentarzu na Pęksowym Brzysku, na którym zostali pochowani sławni artyści związani z kulturą podhalańską.

Jakie atrakcje czekają na uczniów na Podhalu?

Proponowane przez nasze biuro podróży różne warianty wycieczek szkolnych do Zakopanego to pełne atrakcji wyjazdy dla uczniów, które pozwalają bliżej poznać zarówno kulturę, jak i historię Podhala. Uczestnikom naszych wypraw proponujemy między innymi zwiedzanie Muzeum Jana Kasprowicza i Muzeum Stylu Zakopiańskiego im. Stanisława Witkiewicza, wyjście nad Morskie Oko i do Doliny Kościelskiej (na trasie można zobaczyć jaskinie, polany, kapliczkę i bacówkę), a także wyprawę do Doliny Pięciu Stawów (trasa jest dostosowywana do wieku uczestników oraz panujących warunków atmosferycznych).

W programach organizowanych przez nas wyjazdów znajduje się ponadto możliwość zabawy w zakopiańskim Aquaparku, a także odwiedzenia Pienin, gdzie uczniowie mogą zdobyć szczyt Trzy Korony i wziąć udział w spływie Dunajcem. Wyprawę na Podhale można też połączyć ze zwiedzaniem Krakowa.

Ceny proponowanych wyjazdów zawierają transport z Poznania, bilety wstępu, noclegi (w przypadku wypraw dłuższych niż jednodniowe), wyżywienie zgodne z programem, opiekę dedykowanego przewodnika/pilota oraz ubezpieczenie NNW Signal Iduna 10 000 PLN.