biuro@wakacjeok.pl  |   600 778 446 i 507 118 142  |   Skype: wakacjeok  |   GG: 13853788
Wakacje OK

Poza wyjazdami do Torunia, Karpacza czy Krakowa, w ofercie naszego biura podróży nie mogło zabraknąć wycieczek szkolnych do Warszawy. Stolica Polski stanowi dynamicznie rozwijający się ośrodek pod względem kulturalnym i naukowym, który jest idealnym miejscem do zorganizowania wyjazdu zarówno dla uczniów szkół podstawowych, jak i licealnych. Nasza oferta obejmuje wyprawy jedno oraz kilkudniowe, w których trakcie na uczestników czeka moc różnorodnych atrakcji.

Organizowane przez nas wycieczki klasowe bazują na starannie przemyślanych programach edukacyjnych, dostosowanych do potrzeb i wymagań uczniów w różnym wieku. Poza zwiedzaniem najsłynniejszych zabytków takich jak Zamek Królewski, kolumna Zygmunta, Cmentarz na Powązkach czy Barbakan, uczestnikom naszych wyjazdów możemy zaproponować różnego rodzaju inspirujące zajęcia, które mogą się odbywać np. w Centrum Nauki Kopernik.

Jakie atrakcje czekają na uczniów w stolicy?

Przygotowywane przez biuro podróży WakacjeOK wycieczki szkolne do Warszawy pozwalają w kompleksowy sposób zapoznać się zarówno z historią, jak i z atrakcjami kulturalnymi stolicy. Podczas wyjazdów uczniowie mogą zwiedzić przede wszystkim najbardziej znane zabytki takie jak, chociażby Krakowskie Przedmieście z Pałacem Prezydenckim, Starówka z pomnikiem Syrenki, Grób Nieznanego Żołnierza czy Pałac Kultury i Nauki.

Organizowane przez nas wyjazdy to jednak nie tylko możliwość zwiedzenia najciekawszych zakątków stolicy. To również niepowtarzalna szansa na zobaczenie Łazienek czy odwiedzenie Stadionu Narodowego, gdzie z punktu widokowego rozpościera się widok na całe miasto. Uczniowie wraz z opiekunami mogą też wziąć udział w zajęciach w Centrum Nauki Kopernik, w których trakcie poznają tajniki ludzkiego ciała, środowiska, a także wiele różnego rodzaju fizycznych, chemicznych oraz biologicznych procesów, których wykorzystanie może być przydatne w codziennym życiu.

Ceny proponowanych wycieczek obejmują transport z Poznania, bilety wstępu, noclegi, opiekę pilota/przewodnika oraz ubezpieczenie NNW Signal Iduna 10 000 PLN.