biuro@wakacjeok.pl  |   600 778 446 i 507 118 142  |   Skype: wakacjeok  |   GG: 13853788
Wakacje OK

Wśród szerokiej gamy wyjazdów organizowanych przez nasze biuro podróży znajdują się wycieczki szkolne do Torunia. To usytuowane w województwie kujawsko-pomorskim miasto nazywane jest przez Polaków „Perłą Północy”, a to dlatego, że skrywa w sobie wiele fascynujących zabytków architektonicznych i historycznych. To właśnie z tego względu ośrodek, w którym urodził się słynny astronom Mikołaj Kopernik, stanowi idealne miejsce do zorganizowania wycieczki szkolnej.

Nasza oferta obejmuje zarówno jedno, jak i kilkudniowe wyjazdy do Torunia, których programy edukacyjne są dostosowane do wieku oraz potrzeb uczestników. Poza zwiedzaniem najsłynniejszych zabytków uczniom możemy zaproponować także wiele innych inspirujących i ciekawych zajęć, w tym między innymi wypiekanie własnych pierniczków w Muzeum Żywych Pierników, obejrzenie seansu w Planetarium czy uczestnictwo w warsztacie fizycznym w Centrum Nauki „Młyn Wiedzy”.

Wycieczka szkolna do Torunia – na jakie atrakcje mogą liczyć uczniowie?

Organizowane przez nasze biuro podróży wycieczki klasowe na Ziemię Kujawską stanowią pełne różnorodnych atrakcji wyjazdy, których programy z całą pewnością przypadną do gustu zarówno kilkulatkom, jak i kilkunastoletnim uczniom szkół średnich. W ofercie posiadamy wyprawy jedno, jak i kilkudniowe, w których trakcie na uczestników czeka moc niezapomnianych wrażeń. W mieście, w którym urodził się Mikołaj Kopernik, można zwiedzić naprawdę wiele obiektów, które docenią uczniowie w każdym wieku.

Poza jednodniowymi wycieczkami do Torunia możemy także zaproponować wyjazdy umożliwiające odwiedzenie Bydgoszczy, Malborka czy Strzelna. Dzięki temu uczniowie, poza zwiedzaniem toruńskiego Rynku Staromiejskiego, Krzywej Wieży oraz Planetarium, będą mogli także zobaczyć Spichrze nad Brdą i wyspę Młyńską, Zamek Krzyżacki w Malborku oraz odwiedzić Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy. Programy wyprawy można ponadto wzbogacić o wizytę w Muzeum Mydła i Historii Brudu, gdzie uczniowie będą mogli wziąć udział w warsztatach, podczas których własnoręcznie przygotują mydło, a następnie zabiorą je ze sobą na pamiątkę do domu.