biuro@wakacjeok.pl  |   600 778 446 i 507 118 142  |   Skype: wakacjeok  |   GG: 13853788
Wakacje OK

O walorach turystycznych dawnej stolicy królów Polski, Krakowa, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. To historyczne miasto stanowi idealne miejsce na organizację wycieczki szkolnej zarówno dla uczniów szkół podstawowych, jak i licealnych. Dlatego w ofercie naszego biura podróży nie mogło zabraknąć inspirujących wyjazdów do stolicy regionu Małopolskiego, stanowiących świetną okazję do bliższego poznania polskiej historii i zobaczenia zabytków o długiej, bo ponad tysiącletniej tradycji.

Organizowane przez nas wycieczki szkolne do Krakowa to bogaty wybór programów, obejmujących nie tylko zwiedzanie Kościoła Mariackiego czy Rynku z Wieżą Ratuszową i Sukiennicami, ale także odbycie wizyty na Wzgórzu Wawelskim z Katedrą i słynnym Dzwonem św. Zygmunta czy zobaczenie rozpoznawalnej w całej Europie kopalni soli w Wieliczce. Uczniom zapewniamy także wiele innych fascynujących zajęć oraz czas wolny, który można przeznaczyć np. na zakup pamiątek.

Wycieczki szkolne do Krakowa – proponowane atrakcje

Przygotowywane przez nasze biuro podróży wycieczki klasowe do stolicy Małopolski stanowią pełne atrakcji wyjazdy przeznaczone dla uczniów w różnym wieku, bazujące na starannie przemyślanych i dopracowanych w najmniejszych szczegółach programach. W ramach organizowanych przez nas wypraw proponujemy między innymi zwiedzanie dzielnicy Żydowskiej na Kazimierzu, Kościoła św. Floriana, Bramy Floriańskiej, Klasztoru dominikanów, Sukiennic, Komnat Królewskich i Katedry, Krypty Zasłużonych na Skałce oraz Kościoła Mariackiego z ołtarzem Wita Stwosza. Razem z uczniami mogą też Państwo złożyć wizytę u Smoka Wawelskiego.

Poza programami obejmującymi wyłącznie wizytę w dawnej stolicy królów Polski, możemy także zaproponować ciekawe wyjazdy wzbogacone np. o zwiedzanie byłego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, spędzenie całego dnia w tatrzańskiej Dolinie Pięciu Stawów czy zobaczenie podziemnej kopalni soli w Bochni. W ofercie posiadamy też wyprawy pozwalające zwiedzić Ojcowski Park Narodowy czy spędzić niezapomniane chwile w największym w Polsce rodzinnym parku rozrywki w Zatorze.