biuro@wakacjeok.pl  |   600 778 446 i 507 118 142  |   Skype: wakacjeok  |   GG: 13853788
Wakacje OK

Położony u stóp Śnieżki Karpacz stanowi idealne miejsce do tego, aby zorganizować wycieczkę szkolną z uczniami szkoły podstawowej lub średniej. Obecnie to dynamicznie rozwijające się miasteczko jest jednym z najbardziej rozrywkowych ośrodków w polskiej części Sudetów, chętnie odwiedzanych zarówno przez naszych rodaków, jak i przez turystów zza granicy.

W ofercie biura podróży WakacjeOK znajdują się skrojone na miarę potrzeb wycieczki szkolne do Karpacza, których programy zostały opracowane w ten sposób, aby sprostać oczekiwaniom uczniów w każdym wieku. Organizowane przez nas wyjazdy obfitują w wiele różnego rodzaju atrakcji, do których należy nie tylko zwiedzanie najsłynniejszych zabytków, ale także przygotowywanie ogniska czy wspólne pieczenie kiełbasek. Zapewniamy programy dopasowane do konkretnych potrzeb edukacyjnych uczniów, a terminy wycieczek wraz z ich zakresem i kosztem każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych wymagań zamawiającego.

Jakie atrakcje czekają na uczestników wycieczek?

Organizowane przez nasze biuro podróży wycieczki klasowe do Karpacza stanowią głównie dwu oraz trzydniowe wyjazdy, których programy obejmują nie tylko zwiedzanie czy wędrowanie po górskich szlakach, ale także wiele innych inspirujących zajęć, dostosowanych do wieku i preferencji uczestników.
W ramach wypraw proponujemy uczniom między innymi zwiedzanie słynnej świątyni Wang, niedużego kościółka przeniesionego z norweskiej miejscowości Vang, odwiedzenie Muzeum filmu „Sami Swoi”, a także zobaczenie położonych na terenie Enklawy Karkonoskiego Parku Narodowego dwóch wodospadów: Szklarki i Kamieńczyk. Decydując się na wyjazd z naszym biurem podróży, mogą Państwo także razem z uczniami zwiedzić zamek Czocha lub wyruszyć na Śnieżkę, najwyższy szczyt Karkonoszy, a następnie schodząc, zatrzymać się na posiłek w karkonoskim schronisku nazywanym Strzechą Akademicką.

Ceny naszych wypraw obejmują transport z Poznania, noclegi, wyżywienie, bilety wstępu, opiekę dedykowanego pilota/przewodnika oraz ubezpieczenie NNW Signal Iduna 10 000 PLN.