biuro@wakacjeok.pl  |   600 778 446 i 507 118 142  |   Skype: wakacjeok  |   GG: 13853788
Wakacje OK

Czy warto jeździć nad morze? Oczywiście, że tak! Nadmorskie wyprawy nie muszą być równoznaczne z pozbawionym aktywności leżeniem na plaży – warto odwiedzać tamtejsze miejscowości, również w miesiącach jesiennych lub wiosennych. Morze o każdej porze roku zachwyca swoją niepowtarzalną magią, gwarantując fantastyczne wspomnienia. Wśród idealnych miejsc na wycieczki szkolne nad morze znaleźć można m.in. Woliński Park Narodowy, Międzyzdroje, Gdańsk oraz Malbork.

Odpowiednio dobrane lokalizacje to połowa sukcesu. Najważniejsze jest takie stworzenie programu, by każdy uczeń mógł znaleźć w nim coś dla siebie. Dlatego tak chętnie łączymy zwiedzanie starych dzielnic z odkrywaniem tajemnic najbardziej znanych miejsc w danym mieście, cenimy sobie takie muzea, w których uczniowie będą mogli poznać historię w sposób interaktywny. Równie często proponujemy tematyczne lekcje muzealne, rozwijająca konkretne umiejętności uczniów.

Integracja i zabawa

Wycieczki szkolne nad morze to nie tylko nauka, ale też zabawa. Będąc nowoczesnym, rozwijającym się biurem podróży, dążymy do tego, by zawsze sprostać oczekiwaniom grupy. Gwarantujemy komfortowe autokary, wygodny nocleg, ubezpieczenie oraz opiekę przedstawicieli biura, a także zabawy oraz gry, które integrują grupę i dostarczają niepowtarzalnych wspomnień. Gwarantujemy wszechstronną pomoc i kompleksowe wspieranie wycieczek.


MIĘDZYZDROJE I WYSPA WOLIN

16
PROGRAM:
1 DZIEŃ: Przejazd do Wolińskiego Parku Narodowego i zwiedzanie rezerwatu żubrów, Muzeum Figur Woskowych w Międzyzdrojach następnie wycieczka do Wapnicy i Lubina gdzie zapoznamy się z takimi ciekawostkami jak Jezioro Turkusowe, 400-letni dąb Prastary oraz będziemy podziwiać okolicę z punktu widokowego Wzgórze Zielonka, obiadokolacja, zakwaterowanie grupy.
2 DZIEŃ: śniadanie, lekcja żywej historii w Centrum Słowian i Wikingów w Wolinie podczas której zwiedzimy zrekonstruowaną średniowieczną osadę, weźmiemy udział w grach i zabawach historycznych czyli ulepimy naczynia z gliny, zajmiemy się produkcją filcu, będziemy pisać gęsim piórem, a na zakończenie spotkanie dostaniemy słodki poczęstunek Wikinga, Obiad i wyjazd w drogę powrotną.
CENA: 235 PLN
* cena skalkulowana dla 45 uczestników
CENA ZAWIERA: transport autokarem z Poznania, 1xnocleg, wyżywienie, przewodnik, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW, opieka przedstawiciela biura, opiekunowie gratis (1 na 15 uczestników)


GDAŃSK I MALBORK

Wycieczki 2 dniowe
PROGRAM:
1 DZIEŃ: Przejazd do Gdańska, zwiedzanie wraz z przewodnikiem starego miasta, największej mariackiej bazyliki z Europie, Ratusz Główny, Długi Targ, Żuraw, wizyta w centrum Hewelianum wraz z wizytą interaktywną, obiadokolacja, zakwaterowanie grupy.
2 DZIEŃ: śniadanie, przejazd do Malborka i zwiedzanie Zamku Krzyżackiego wraz z udziałem w lekcji muzealnej o różnej tematyce do wyboru m.in. „Tajemnie bursztynu” lub „Życie codzienne na zamku krzyżackim”. Obiad i wyjazd w drogę powrotną.
CENA: 245 PLN
* cena skalkulowana dla 45 uczestników
CENA ZAWIERA: transport autokarem z Poznania, 1xnocleg, wyżywienie, przewodnik, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW, opieka przedstawiciela biura, opiekunowie gratis (1 na 15 uczestników)


TRÓJMIASTO – CENTRUM HEWELIANUM

Gdańsk

PROGRAM:
1 DZIEŃ: Przyjazd do Gdańska, zwiedzanie wraz z przewodnikiem Starówki, Długi Targ, pomnik Stoczniowców, port nad Motławą, Poczta Polska, Katedra, przejazd na obiadokolację, nocleg
2 DZIEŃ: śniadanie, przejazd do Gdyni, zwiedzanie miasta, Dar Pomorza lub ORP Błyskawica, Muzeum Oceanograficzne, przejazd do Oliwy, zwiedzanie Katedry i wysłuchanie koncertu organowego. Przejazd do Sopotu, zwiedzanie miasta, spacer po molo. Powrót do miejsca noclegu, obiadokolacja, ognisko wraz z pieczeniem kiełbasek.
3 DZIEŃ: śniadanie, zwiedzanie Centrum Hewelianum, rejs statkiem na trasie Gdańsk-Westerplatte, zwiedzanie Westerplatte, wyjazd w drogę powrotną.
CENA:
359 PLN
* cena skalkulowana dla 45 uczestników
CENA ZAWIERA:
transport autokarem z Poznania, 2xnocleg, wyżywienie, przewodnik, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW, opieka przedstawiciela biura, opiekunowie gratis (1 na 15 uczestników)


KOŁOBRZEG I USTRONIE MORSKIE

Kołobrzeg

PROGRAM:
1 DZIEŃ: Przyjazd do Kołobrzegu, zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym m.in. Kolegiata Kołobrzeska, port handlowy, latarnia morska, molo spacerowe następnie rejs statkiem po morzu, przejazd na obiadokolację, nocleg
2 DZIEŃ: śniadanie, przejazd do wioski indiańskiej, w programie między innymi zwiedzanie stadniny i mini zoo, pokaz tresury koni, przejażdżka bryczką, spotkanie z miejscowym przewodnikiem, przejazd na ruchome wydmy w Łebie, zwiedzanie miasta. Powrót do miejsca noclegu, obiadokolacja, ognisko wraz z pieczeniem kiełbasek.
3 DZIEŃ: śniadanie, przejazd grupy do Gąsek, zwiedzanie Latarni, powrót do Ustronia Morskiego. Obiad i wyjazd w drogę powrotną.
CENA:
320 PLN
* cena skalkulowana dla 45 uczestników
CENA ZAWIERA:
transport autokarem z Poznania, 2xnocleg, wyżywienie, przewodnik, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW, opieka przedstawiciela biura, opiekunowie gratis (1 na 15 uczestników)


MIĘDZYZDROJE I OKOLICE

MIĘDZYZDROJE I OKOLICE
PROGRAM:
1 DZIEŃ: przejazd do Kołobrzegu, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, m.in. Kolegiata Kołobrzeska, port handlowy, latarnia morska, molo spacerowe, rejs statkiem po morzu, czas wolny za zakupy, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg, czas wolny
2 DZIEŃ: śniadanie, przejazd do Kołobrzegu do wioski indiańskiej, a w niej trzy godzinny program pełen atrakcji, m.in. program indiański czyli ciekawostki o życiu Indian, tańce indiańskie, strzelanie z łuku, gry i zabawy ruchowe. powrót do miejsca noclegu, obiadokolacja, nocleg
3 DZIEŃ: śniadanie, całodniowa wycieczka na trasie Ustronie Morskie – Kamień Pomorski, zwiedzanie miasta i katedry, Międzyzdroje – aleja gwiazd, spacer po Wolińskim Parku Narodowym do zagrody żubrów , obiadokolacja i nocleg.
4 DZIEŃ: śniadanie, przejazd do Latarni Morskiej w Gąskach, spacer brzegiem morza, obiad i wyjazd w drogę powrotną
CENA: 395 PLN
* cena skalkulowana dla 45 uczestników
CENA ZAWIERA: transport autokarem z Poznania, 3xnocleg, wyżywienie, przewodnik, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW, opieka przedstawiciela biura, opiekunowie gratis (1 na 15 uczestników)


Polecane wycieczki