biuro@wakacjeok.pl  |   600 778 446 i 507 118 142  |   Skype: wakacjeok  |   GG: 13853788
Wakacje OK

Wycieczki szkolne to bardzo ważne wydarzenie dla uczniów na każdym etapie nauczania. Warto wybrać taki wyjazd, który oprócz zwiedzania ważnych punktów historycznych czy przyrodniczych, pozwoli na aktywne spędzenie czasu i integrację w grupie rówieśniczej. Tegoroczna nowość – wycieczki aktywne łączą te dwie formy. W ofercie proponujemy Wam kilka różnych aktywności: Leśna, Piracka, Archeologiczna i Militarna. Staramy się, by wycieczki pozwoliły na wspólne spędzanie czasu wolnego, dlatego na każdym wyjeździe możemy wykorzystać pakiety aktywne i zorganizować wspaniałe wyścigi bądź pograć w gry XXL. Aktywne wycieczki szkolne do teraz nie muszą kojarzyć się tylko ze zwiedzaniem muzeów.

ARCHEOLOGICZNA PRZYGODA:
WENECJA
1 DZIEŃ:
Wyjazd do ośrodka w Wenecji k.Żnina, zapoznanie się z regulaminem i ośrodkiem, pakiet Kreatywnie i Aktywnie czyli wyścigi z wykorzystaniem sprzętu sportowo-rekreacyjnego m.in. spodnie potrójne, narty wieloosobowe, obiad, zakwaterowanie, tor survivalowy, gry świata czyli najciekawsze zabawy z innych krajów, kolacja, wieczorna dyskoteka.
2 DZIEŃ:
Śniadanie, przejazd koleją wąskotorową na trasie Wenecja – Biskupin – Wenecja wraz ze zwiedzaniem z lokalnym przewodnikiem Muzeum Archeologicznego w Biskupinie, obiad, ścianka wspinaczkowa, gra terenowa „Bitwa Plemion”, kolacja, ognisko.
3 DZIEŃ:
Śniadanie, strzelnica sportowa czyli bezpieczne strzelanie z różnego rodzaju broni: paintball, ASG, wiatrówka, łuk, następnie Tag Rugby, Baloniada, Trickboard, wyjazd w drogę powrotną.

CENA:
360 PLN

CENA ZAWIERA:
nocleg x 2, śniadanie x 2, obiad x 2, kolacja x 2, ognisko x 1, (pobyt rozpoczyna się obiadem, a kończy śniadaniem), zakwaterowanie w pokojach 3,4,5,6- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, realizację programu, prowadzenie zajęć przez instruktorów i animatorów, ubezpieczenie NNW Signal Iduna 10.000 PLN

CENA NIE ZAWIERA:
transportu

DODATKOWO:
istnieje możliwość wykupienia dodatkowego obiadu na 3 dzień w cenie – 20 zł/osobę.