biuro@wakacjeok.pl  |   600 778 446 i 507 118 142  |   Skype: wakacjeok  |   GG: 13853788
Wakacje OK

CAMP PRZYGODA

„WILD AND FREE”
LATO 2017
24.06 – 02.07.2017

Żadne dziecko nie chce spędzać wakacji w domu. W świadomości najmłodszych lato to czas odkrywania, doświadczania nowych rzeczy, podejmowania wyzwań i zajmowania się tym, co najbardziej lubimy. Nic dziwnego, że obozy letnie od wielu sezonów są tak samo popularne. Rodzice i opiekunowie nie mogą pozwolić sobie na to, by przez wszystkie wakacyjne tygodnie troszczyć się o wolny czas dzieci i młodzieży – z pomocą przychodzi profesjonalne Biuro Podróży WakacjeOK. Szaleństwo nad morzem, biwaki pod namiotami czy górskie wędrówki? Nie wybieraj przypadkowych ofert – zaufaj najlepszym obozom letnim dla dzieci i młodzieży!

Zainspiruj się!

Troszczymy się nie tylko o to, by zadowolić uczestników obozów, ale również o to, by zapewnić dorosłym pełen komfort – świadomość, że ich pociechy są w dobrych rękach. Nasza oferta to nie tylko precyzyjnie sformułowany program, dzięki któremu rodzic zawsze wie, gdzie i co robi dziecko, ale także doskonała jakość autokarów, wygodne noclegi, smaczne wyżywienie oraz wiele różnorodnych atrakcji. Naszą misją jest inspirowanie młodzieży, motywowanie jej do nieustannej ciekawości. Obozy letnie dla dzieci i młodzieży to niezwykła przygoda, której warto doświadczyć!

SURVIVAL

ognisko z animatorem, biwak, poznaj przyrodę, poznajemy okolicę, budowa szałasów, paintball, warsztaty łucznicze, walki gladiatorów, zabawa ranny lotnik, GPS – geocaching

SPORTY WODNE:

ABC żeglarstwa, motorowodne szaleństwa, kajakarstwo, wędkarstwo, pływanie, gry i zabawy wodne, waterball, ratownictwo wodne, pierwsza pomoc przedmedyczna

ZAJĘCIA TEAM BUILING

pakiet Kreatywnie i Aktywnie, zabawa na skrzynkach, zabawy podwórkowe w wersji XXL, gry zespołowe, mega piłkarzyki.

TWÓRCZOŚĆ

zajęcia taneczne – nauka tańców nowoczesnych, zabawy i gry taneczne, ćwiczenia z rytmiki, jestem EKO – czyli drugie życie przedmiotów, nasze słodkości – robimy watę cukrową

POŁOŻENIE/MIEJSCE:

Przystań Wenecka to ośrodek położony w miejscowości Wenecja, w powiecie żnińskim, na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego, znajduje się na jednym z odcinków Szlaku Piastowskiego w samym sercu Pałuk. Kompleks budynków Przystani Weneckiej położony jest na półwyspie. Piękne jezioro, dużo zieleni a także wyjątkowo czyste powietrze przyczyniły się do tego że obszar ten objęty jest programem NATURA 2000.

ZAKWATEROWANIE:

Pokoje 4,5,6 osobowe typu studio (2 sypialnie, przedpokój, łazienka, WC)

WYŻYWIENIE:

śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, istnieje możliwość serwowania dań według specjalnie ułożonej diety po wcześniejszych konsultacjach.

CENA: 1390 PLN

CENA obejmuje pełną realizację programu, zajęcia ogólnocampowe, zajęcia tematyczne czyli 4 bloki campowe, gry i zabawy wieczorne, sprzęt i materiały niezbędne do realizacji programu, zakwaterowanie w ośrodku Przystań Wenecka, przejazd autokarem na trasie Poznań-Wenecja- Poznań, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), całodobowa opieka wychowawców i instruktorów, ubezpieczenie NNW.