biuro@wakacjeok.pl  |   600 778 446 i 507 118 142  |   Skype: wakacjeok  |   GG: 13853788
Wakacje OK

BIAŁA SZKOŁA
Z KLASA NA NARTACH

CENA:
690 PLN

CENA ZAWIERA: 4 x nocleg w pokojach 2-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie: 4 x śniadanie, 3 x obiad, 1 x obiadokolacja, 3 x kolacja, 1 x suchy prowiant na drogę, 1 x ognisko, realizację programu, szkolenie narciarskie, karnety na stok, prowadzenie zajęć przez instruktorów, ubezpieczenie NNW SIGNAL IDUNA 10.000 PLN, 1 na 15 opiekun GRATIS.

CENA NIE ZAWIERA: transportu, wypożyczenia sprzętu narciarskiego, kasu

MAŁE CICHE:
To jedna z najmniejszych podhalańskich miejscowości. Urocza i spokojna, urzekająca ciszą i pięknymi widokami. Zimą Małe Ciche zmienia się w raj dla narciarzy, snowboardzistów, dla wszystkich miłośników białego szaleństwa. 

OŚRODEK:
D.W. Tatry mieści się w podhalańskiej miejscowości Małe Ciche, tuż pod Tatrami. Budynek zlokalizowany jest z dala od ruchliwych ulic, w bezpośredniej bliskości lasu i niedaleko rzeki. Można stąd łatwo dojechać do Zakopanego dwiema różnymi drogami (ok.10 km).
Do najbliższego wyciągu narciarskiego jest ok.400 m.
Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 2-4 osobowych z łazienkami. W budynku znajduje się jadalnia, sala dyskotekowa do dyspozycji uczestników. Na ogrodzonym terenie znajduje się wiata grillowa.
DW TATRY
Lichajówki 2b
34-531 Murzasichle
www.dwtatry.pl

PROGRAM:
– szkolenie narciarskie (3 dni – 2 bloki po 3h – łącznie 18h)
– zawody narciarskie z pomiarem czasu
– ognisko z kiełbaskami
– dyskoteka
– wizyta w Izbie Regionalnej
– gry i zabawy integracyjne
– turniej gier zespołowych (piłkarzyki, ping-pong, itp.)
– mega gry planszowe XXL
– wieczorna video-analiza
– pokaz filmów szkoleniowych
– wykład na temat bezpieczeństwa prowadzony przez ratownika TOPR.

SZKOLENIA NARCIARSKIE:
Szkolenie narciarskie odbywa się na stoku w miejscowości Małe Ciche. Z ośrodka w którym mieszkamy na stok dojeżdżamy Ski-busem. Szkolnie trwa 3 dni, prowadzone będzie w bloku porannym i popołudniowym. Każdy blok trwa 3 godziny. Grupy szkoleniowe będą podzielone pod względem umiejętności.

 

Polecane wycieczki