biuro@wakacjeok.pl  |   600 778 446 i 507 118 142  |   Skype: wakacjeok  |   GG: 13853788
Wakacje OK

Przedszkole narciarskie. Nauka czy zabawa?

Przedszkole narciarskie. Nauka czy zabawa?

 Rodzinne ferie zimowe mogą być frajdą dla całej rodziny, szczególnie wtedy, gdy biuro podróży oferuje szkolenia narciarskie na różnych poziomach. W WakacjeOK nie zapominamy także o najmłodszych, którym oferujemy narciarskie przedszkole. Dlaczego warto?

 Jazda na nartach, choć może być cudownym relaksem i bardzo dobrą zabawą, na początku bywa trochę uciążliwa. Małe dziecko może się szybko zniechęcić do „desek” przyczepionych do butów, które są niewygodne i utrudniają ruchy. Początkowo dzieci mogą być także zmęczone obszernym kombinezonem, goglami chroniącymi ich oczy i kaskiem. O stroju rodem z kosmosu i niedogodnościach związanych z nartami „przyczepionymi” do małych nóżek, można szybko zapomnieć. Szczególnie, gdy na stoku spotkamy uśmiechniętych i gotowych do zabawy instruktorów, a także dzieci w wieku podobnym do naszego malucha.

Biuro podróży WakacjeOK podczas rodzinnych ferii zimowych stawia głównie na integrację i naukę przez zabawę. Na stoku spędzamy zwykle około sześciu godzin, podczas których instruktorzy z przedszkola narciarskiego zapewniają dzieciom podstawowe informacje o technice jazdy, poświęcają czas na zabawy integracyjne, a także udzielają indywidualnych rad, każdemu z dzieci. Pozostawienie dziecka w naszym narciarskim przedszkolu nie wymaga dodatkowych opłat związanych z pracą instruktora. Jedynym kosztem jest wynajęcie sprzętu w przypadku osób, które nie dysponują własnymi akcesoriami.

Atutem naszego przedszkola narciarskiego jest to, że zajęcia odbywają się w małych grupach, dostosowanych do wieku dzieci. W takich zespołach dzieci rozwijają się lepiej, a widząc, że inne maluchy świetnie się bawią, szybciej załapią narciarskiego bakcyla i dołączą chętniej do zabawy.

Narciarskie przedszkole WakacjiOK to przede wszystkim dobrzy instruktorzy. Nasza kadra na co dzień realizuje się w pracy z dziećmi, dlatego instruktorzy potrafią przekonać nawet najbardziej niechętne maluchy, że jazda na nartach to doskonała zabawa. Wprowadzają nowe metody, a każdy sezon to nowe gry, zabawy i aktywności, które sprawią, że zabawa na śniegu, będzie miłym wspomnieniem przez kolejny rok. Podczas naszych rodzinnych ferii zimowych nie zabraknie także niani, która zachęci dodatkowo dzieci, do zabawy, a z tymi, które nie będą chętne do wyjścia na narty, pozostanie w ośrodku, by spędzić z maluchami czas twórczo i kreatywnie.

Jesteśmy przekonani, że w trakcie sześciu dni wspólnej nauki i zabawy, dziecko odkryje, że narciarstwo może być wspaniałym sposobem na spędzanie czasu z całą rodziną, a zaszczepiona w nim pasja, pozostanie cudownym doświadczeniem i zachęci do narciarstwa już na całe życie. Bo nie ma nic piękniejszego niż zaśnieżone szczyty gór, zielone drzewa przyprószone śniegiem, zdrowe górskie powietrze i aktywny relaks!

 

 

About the Author