biuro@wakacjeok.pl  |   600 778 446 i 507 118 142  |   Skype: wakacjeok  |   GG: 13853788
Wakacje OK

Idealne rodzinne ferie zimowe? Tylko w tych kurortach!

Idealne rodzinne ferie zimowe? Tylko w tych kurortach [TOP OFERTA]

Choć za oknem idealna, złota jesień, to warto już zacząć planować ferie zimowe 2018. Jak wybrać dobre zimowisko, by spełniało potrzeby zarówno dorosłych i najmłodszych? Podpowiadamy co warto wziąć pod uwagę.

Jeśli ferie zimowe to dla was przede wszystkim wyjazd na narty, warto na początku rozważyć czy docelowe miejsce waszej zimowej wyprawy jest położone w pobliżu zadbanych i dobrze przygotowanych do sezonu stoków. Najczęściej informacje o odpowiednim stoku i odległości od miejsca zakwaterowania otrzymacie w biurze podróży, które zorganizuje wasz wyjazd.

Kolejną ważną rzeczą jest miejsce zakwaterowania. Warto zwracać uwagę nie tylko na wspomnianą już, jego odległość od stoku czy nartostrady, ale także na jakość oferowanych usług w stosunku do ceny. Niektóre miejsca zakwaterowania oferują tylko nocleg, inne nie różnią się szczególnie ceną, ale oferują także zaplecze gastronomiczne (śniadania, obiady czy obiadokolacje), wśród ofert, można znaleźć też takie, które zapewniają dodatkowe atrakcje wieczorne: ogniska, kuligi, pokazy filmowe, wieczorki taneczne, spotkania tematyczne czy konkursy z nagrodami.

Wszystkie te poszukiwania warto przenieść na biuro podróży, WakacjeOK w tym roku wytypowały dwa kierunku dla rodzinnych ferii 2018. Oferujemy wyjazd do Małego Cichego (Tatry) oraz czeskiej miejscowości Jańskie Łaźnie (Karkonosze). W obu przypadkach czekają nas idealne miejsca w uroczych i spokojnych lokalizacjach, zlokalizowanych nieopodal  tras zjazdowych. W okresie ferii zimowych w Wielkopolsce (12.02-25.02) w obu miejscowościach są zwykle idealne warunki do białych szaleństw.

Rodziny z mniejszymi dziećmi (już od 4. roku życia) zapraszamy szczególnie do Małego Cichego, gdzie oprócz szkółki narciarskiej, przewidujemy także opiekę niani, która zaopiekuje się dziećmi nie mającymi ochoty na narciarskie zajęcia, przygotowując dla nich alternatywny program zabaw w ośrodku, bądź na świeżym, górskim powietrzu.

W Jańskich Łaźniach czeka na Was ponad 40 kilometrów nartostrad, w tym kilka niestandardowych np. posiadających możliwość pomiaru czasu, zaprojektowanych jako slalom bądź posiadających tunel.

Oprócz najważniejszego, czyli atrakcji na stoku przygotowaliśmy ofertę specjalną – dodatkowe atrakcje dla najmłodszych i nieco starszych. W ofercie ferii zimowych w Małym Cichym m.in. wyjazdy do Zakopanego, wieczór góralski, konkurs „Mam Talent”, wieczorne kino, a w przypadku Jańskich Łaźni są to m.in.  wielkie grillowanie przy lokalnej muzyce, dyskoteka z niespodzianką i gry i zabawy integracyjne.

Oferta naszych wyjazdów to nie tylko zakwaterowanie i animacja czasu wolnego, ale także nauka jazdy na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia dostosowujemy do umiejętności (początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany) i wieku uczestników, przez co podczas naszych wyjazdów nie zabraknie dobrej zabawy dla całych rodzin i przyjaciół. Rodzinne Ferie Zimowe 2018 – najlepiej z nami!

Więcej o naszej ofercie przeczytacie tutaj (ZIMOWISKA).

 

About the Author