biuro@wakacjeok.pl  |   600 778 446 i 507 118 142  |   Skype: wakacjeok  |   GG: 13853788
Wakacje OK

Szkolne wycieczki 2 dniowe to świetna okazja, by w krótkim czasie zwiedzić ciekawe miejsca na mapie Polski, ale także zintegrować grupę. Wspólne nocowanie podczas wyjazdu jest zawsze dodatkową atrakcją dla uczniów szkół, a dodatkowy dzień może pozwolić na udział w większej ilości warsztatów, czy dłuższych lekcjach muzealnych. To także okazja, by pojechać nieco dalej niż poza granice Wielkopolski. Program tego rodzaju wyjazdów jest tak zbilansowany, by oprócz czasu na zwiedzanie było także można poświęcić kilka godzin na zabawy w gronie rówieśników. Wyprawa, podczas której uczniowie spędzają ze sobą całe dnie, pozwala im lepiej się poznać, zakolegować ze sobą, co jest bardzo dobrym pomysłem zwłaszcza w pierwszej klasie.
Wszystkie ceny w podanych przez nas ofertach 2 dniowych wycieczek klasowych dotyczą grupy 45 osób + 3 opiekunów. W przypadku innej ilości osób lub grup z innych regionów ceny ustalamy indywidualnie.

Oferujemy wycieczki:

Pelpin, Gniew, Malbork

Wycieczka szkolna do Malborka

Cena za osobę: 280 PLN

Zobacz ofertę

Górskie wyprawy Karpacz

Wycieczka szkolna do Karpacza

Cena za osobę: 265 PLN

Zobacz ofertę

Gdańsk i Malbork

Wycieczka szkolna do Gdańska

Cena za osobę: 255 PLN

Zobacz ofertę

Międzyzdroje i wyspa Wolin

Wycieczka szkolna na wyspę Wolin

Cena za osobę: 245 PLN

Zobacz ofertę

Tropikalna wyspa i Berlin

Wycieczka szkolna do Berlina

Cena za osobę: 310 PLN

Zobacz ofertę

Interaktywne Trójmiasto – wycieczka szkolna

Wycieczka szkolna do Trójmiasta

Cena za osobę: 290 PLN

Zobacz ofertę

Do Krakowa i Energylandii

Wycieczka szkolna do Krakowa

Cena za osobę: 295 PLN

Zobacz ofertę

Kopalnia Złota

Wycieczka szkolna do Kudowy Zdrój

Cena za osobę: 295 PLN

Zobacz ofertę

W Góry Świętokrzyskie

Wycieczka w Góry Świętokrzyskie

Cena za osobę: 290 PLN

Zobacz ofertę

Świnoujście i Wolin

Wycieczka szkolna do Świnoujścia

Cena za osobę: 230 PLN

Zobacz ofertę

Wycieczki szkolne zawierające 2 dniowy program atrakcji muszą być zbilansowane pod względem intensywności. Musi znaleźć się w nich czas na zwiedzanie, zabawy integrujące uczniów oraz odpoczynek. W naszej ofercie posiadamy wycieczki klasowe o charakterze krajoznawczym, przyrodniczym, a także rozrywkowym lub łączonym. Odwiedzamy znane parki rozrywki, zoo, skanseny, dzięki którym wyjazd jest interesujący i bardzo aktywny.

W trakcie tego typu wycieczek szkolnych gwarantujemy oczywiście nocleg oraz posiłki, a także ubezpieczenie czy bilety wstępu na poszczególne atrakcje. Zapewniamy ciekawe lekcje muzealne i możliwość wzięcia udziału młodzieży w warsztatach. Taka forma nauki sprawia, że znacznie łatwiej i szybciej można przyswoić wiedzę. Ten rodzaj wyprawy to także czas na zabawę i oderwanie się od szkolnej rzeczywistości.