biuro@wakacjeok.pl  |   600 778 446 i 507 118 142  |   Skype: wakacjeok  |   GG: 13853788
Wakacje OK

Szkolne wycieczki 2 dniowe to świetna okazja, by w krótkim czasie zwiedzić ciekawe miejsca na mapie Polski, ale także zintegrować grupę. Wspólne nocowanie podczas wyjazdu jest zawsze dodatkową atrakcją dla uczniów szkół, a dodatkowy dzień może pozwolić na udział w większej ilości warsztatów, czy dłuższych lekcjach muzealnych. To także okazja, by pojechać nieco dalej niż poza granice Wielkopolski. Program tego rodzaju wyjazdów jest tak zbilansowany, by oprócz czasu na zwiedzanie było także można poświęcić kilka godzin na zabawy w gronie rówieśników. Wyprawa, podczas której uczniowie spędzają ze sobą całe dnie, pozwala im lepiej się poznać, zakolegować ze sobą, co jest bardzo dobrym pomysłem zwłaszcza w pierwszej klasie.
Wszystkie ceny w podanych przez nas ofertach 2 dniowych wycieczek klasowych dotyczą grupy 45 osób + 3 opiekunów. W przypadku innej ilości osób lub grup z innych regionów ceny ustalamy indywidualnie.

Oferujemy wycieczki:

.Pelplin, Gniew, Malbork – NOWOŚĆ

Wycieczka szkolna do Malborka

Cena za osobę: 285 PLN

Zobacz ofertę

.Karpacz – TOP OFERTA

Wycieczka szkolna do Karpacza

Cena za osobę: 290 PLN

Zobacz ofertę

.Międzyzdroje i wyspa Wolin

Wycieczka szkolna na wyspę Wolin

Cena za osobę: 295 PLN

Zobacz ofertę

.Energylandia – NOWOŚĆ

Wycieczka szkolna do Energylandii w Zatorze

Cena za osobę: 310 PLN

Zobacz ofertę

.Warszawa

Wycieczka szkolna do Warszawy

Cena za osobę: 290 PLN

Zobacz ofertę

.Wrocław

Wycieczka szkolna do Wrocławia

Cena za osobę: 325 PLN

Zobacz ofertę

.Gdynia i Aquapark w Redzie

Wycieczka szkolna w Gdynii

Cena za osobę: 330 PLN

Zobacz ofertę

.Kołobrzeg i Ustronie Morskie

Wycieczka szkolna do Kołobrzegu

Cena za osobę: 265 PLN

Zobacz ofertę

.Łódź

Wycieczka szkolna do Łodzi

Cena za osobę: 275 PLN

Zobacz ofertę

.Kaszuby

Wycieczka szkolna na Kaszuby

Cena za osobę: 270 PLN

Zobacz ofertę

Wycieczki szkolne zawierające 2 dniowy program atrakcji muszą być zbilansowane pod względem intensywności. Musi znaleźć się w nich czas na zwiedzanie, zabawy integrujące uczniów oraz odpoczynek. W naszej ofercie posiadamy wycieczki klasowe o charakterze krajoznawczym, przyrodniczym, a także rozrywkowym lub łączonym. Odwiedzamy znane parki rozrywki, zoo, skanseny, dzięki którym wyjazd jest interesujący i bardzo aktywny.

W trakcie tego typu wycieczek szkolnych gwarantujemy oczywiście nocleg oraz posiłki, a także ubezpieczenie czy bilety wstępu na poszczególne atrakcje. Zapewniamy ciekawe lekcje muzealne i możliwość wzięcia udziału młodzieży w warsztatach. Taka forma nauki sprawia, że znacznie łatwiej i szybciej można przyswoić wiedzę. Ten rodzaj wyprawy to także czas na zabawę i oderwanie się od szkolnej rzeczywistości.